Очищуючий гель EFFACLAR від La Roche-Pocay: огляд продукту

Очищуючий гель EFFACLAR від La Roche-Pocay: огляд продуктуОчищуючий гель EFFACLAR від La Roche-Pocay: огляд продукту

Бренд La Roche-Posay відомий своєю дерматокосметикою, яка розроблена з урахуванням потреб різних типів шкіри та специфічних станів, з якими вона може стикатися.

Ефаклар гель – це один з найпопулярніших продуктів в асортименті, призначений для схильної до жирності дерми та появи акне. Цей продукт ефективно очищає обличчя від забруднень і зайвого себуму та зменшує вироблення шкірного жиру.

Особливості формули гелю Effaclar

Дієвість очищуючого гелю-мусу Effaclar пов’язана з його складом. Продукт містить такі активні компоненти, як:

  1. Цинк PCA (цинкова сіль) – інгредієнт, що сприяє зменшенню блиску та контролює виділення себуму, зменшуючи ризик появи нових запалень. 
  2. Термальна вода La Roche-Posay – унікальний складник, що заспокоює шкіру, знімає подразнення, надає відчуття комфорту та зволоження.
  3. Citric Acid – більш відомий як лимонна кислота, яка має очищувальну та відбілюючу дію, тому допомагає у боротьбі з проявами постакне.
  4. Каприлілгліколь – підсилювач антимікробної дії, який активно використовується навіть у дитячій косметиці. 

Інші очищувальні та допоміжні засоби беруть участь в усунені забруднень. Гель Effaclar має легку, ніжну текстуру, тому не залишає відчуття стягнутості.

Як використовувати очищуючий гель-мус Effaclar? 

Правильне застосування дерматокосметики La Roche-Posay важливе для досягнення найкращих результатів. Для того, щоб гель-мус спрацював ефективно, почніть зі зволоження обличчя теплою водою. Це допоможе відкрити пори та підготувати дерму до очищення. 

На вологі руки нанесіть невелику кількість засобу, розподіліть його між долонями та легкими рухами нанесіть на шкіру, уникаючи зони навколо очей. Зробіть ніжний масаж та змийте гель теплою водою до повного видалення засобу. Для просушування шкіри краще використовувати одноразові паперові рушники.

Процедуру рекомендується проводити двічі на день – вранці та ввечері. Після очищення можна скористатись доглядовими засобами з лінійки Effaclar для відновлення або зволоження шкіри.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела