Олег Синєгубов і генерал армії США Кіт Келлоґ відвідали звільнений від окупантів Ізюм

Олег Синєгубов і генерал армії США Кіт Келлоґ відвідали звільнений від окупантів ІзюмОлег Синєгубов і генерал армії США Кіт Келлоґ відвідали звільнений від окупантів Ізюм

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Начальник ХОВА Олег Синєгубов разом з генералом армії США Кітом Келлоґом, делегацією американських військових та воєнних експертів відвідали сьогодні з робочою поїздкою звільнене від окупантів місто Ізюм.

Американські партнери на власні очі побачили масштаби руйнувань, спричинені російськими обстрілами та окупацією, зокрема, ознайомилися з доказами російських військових злочинів на Харківщині.

Очільник області наголосив, що попри величезні руйнування та пошкоджену критичну інфраструктуру Ізюм крок за кроком відновлює нормальне життя. В місто повертаються люди та відновлюють роботу підприємці.

«На місці обговорили питання подальшої відбудови Ізюму, безпекову та гуманітарну ситуацію в регіоні. Окремо розглянули нагальні потреби області у військовій сфері. Дякую пану Келлоґу та нашим американським партнерам за увагу до Харківщини та підтримку», – зазначив Олег Синєгубов.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела