Олег Синєгубов обговорив підготовку до опалювального сезону на засіданні з очільником Групи Нафтогаз Олексієм Чернишовим

Олег Синєгубов обговорив підготовку до опалювального сезону на засіданні з очільником Групи Нафтогаз Олексієм ЧернишовимОлег Синєгубов обговорив підготовку до опалювального сезону на засіданні з очільником Групи Нафтогаз Олексієм Чернишовим

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Про це йшлося на засіданні за участі очільника Групи Нафтогаз Олексія Чернишова та начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.

«Першочерговим питанням для нас лишається відновлення критичної інфраструктури на деокупованих територіях регіону та забезпечення населення усіма необхідними комунікаціями на осінньо-зимовий період. Докладаємо усіх зусиль та всебічно допомагаємо профільним службам», - зазначив Олег Синєгубов.

Попри системні обстріли Харківщини та забруднення об’єктів критичної інфраструктури вибухонебезпечними предметами, роботи ведуться спільно з профільними службами та відповідно до безпекової ситуації.

«Працюємо, як завжди, у тісному контакті для оперативного вирішення всіх проблемних питань. Маємо бути готові забезпечити мешканців опаленням за будь-яких умов», - додав Олексій Чернишов.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела