Олег Синєгубов отримав нагороду від Київської школи державного управління

Олег Синєгубов отримав нагороду від Київської школи державного управлінняОлег Синєгубов отримав нагороду від Київської школи державного управління

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Начальника Харківської обласної військової адміністрації визнали найкращим очільником ОВА та відзначили премією «Державник року».

За словами організаторів щорічної премії, відзнаку «Найкращий начальник ОВА» присудили за організацію оборони Харкова та Харківської області, деокупаційні та відновлювальні заходи у населених пунктах області в умовах повномасштабної війни.

«Дуже приємно отримати відзнаку від Київської школи державного управління імені Сергія Нижного. Ця робота є результатом титанічних зусиль всієї команди Харківської обласної військової адміністрації, військових районних, міських та селищних адміністрацій. Це результат роботи людей, які не відступили, а залишилися на своїх робочих місцях і в надважких умовах змогли встояти і втримати ситуацію. Харків та Харківська область – під українським прапором і за це першочергово дякуємо ЗСУ, а також підрозділам ДСНС, Нацполіції, Нацгвардії, волонтерів», – сказав Олег Синєгубов.

Начальник ХОВА підсумував, що зараз кожен на своєму фронті відстоює українські землі заради спільної перемоги.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела