Олег Синєгубов привітав викладачів університету імені Каразіна

Олег Синєгубов привітав викладачів університету імені КаразінаОлег Синєгубов привітав викладачів університету імені Каразіна

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Урочистості присвятили до 218-річниці заснування Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. На зустрічі були присутні ректорка ХНУ Тетяна Кагановська, народний депутат України Павло Якименко та освітянська спільнота.

Олег Синєгубов нагородив почесними грамотами та відзнаками Харківської обласної військової адміністрації наукових працівників установи.

«Ми щиро вдячні вам за те, що лишаєтесь на місцях, що продовжуєте навчати нашу молодь. Харківський національний університет залишається флагманом вищої школи в усій країні. Ми впевнені, що завдяки вам ця тенденція лишатиметься і надалі», - привітав викладацький склад Олег Синєгубов.

Крім того, почесні відзнаки та привітання передав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

«Харківський університет, наче Фенікс, народжувався з попелу і так було не раз. Тож ми впевнені, що усі пошкоджені корпуси відбудуємо, а після нашої перемоги, студенти знову зможуть повернутися до аудиторій та академічного життя», - зазначила ректорка університету Тетяна Кагановська.

За всебічну допомогу університету, його колектив нагородив подякою начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела