Олег Синєгубов – про оперативну ситуацію на Харківщині станом на 15 лютого

Олег Синєгубов – про оперативну ситуацію на Харківщині станом на 15 лютогоОлег Синєгубов – про оперативну ситуацію на Харківщині станом на 15 лютого

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

За минулу добу обстрілів Харкова не зафіксовано. В Харківській області ворог продовжує завдавати ударів по цивільній інфраструктурі.

О 23:00 у селі Хотімля Чугуївського району внаслідок влучання ворожого БПЛА загорілася господарча споруда.

О 21:43 у селі Солоницівка Харківського району безпілотник «Шахед» влучив у відкриту територію. Постраждалих і руйнувань немає.

Близько 10:00 у селі Борщова Харківського району зафіксовано удар FPV-дроном. Постраждалих немає.

Близько 11:16 у тому ж селі внаслідок обстрілу загорівся дачний будинок у садовому товаристві. Інформації про постраждалих не надходило.

Близько 13:00 у селі Івашки Богодухівського району через обстріл пошкоджено газову мережу. Наразі тривають ремонтні роботи.

«На Харківському напрямку відбулось одне боєзіткнення в районі Глибокого. На Куп’янському напрямку за добу відбулося чотири атаки окупантів. Сили оборони вели бої неподалік Загризового та Глушківки», - повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Внаслідок посилення евакуаційних заходів із Куп’янського та Борівського напрямків вдалося вивезти 15 людей, серед яких троє дітей.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела