Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 11 травня

Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 11 травняОлег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 11 травня

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Минулої доби із артилерії та мінометів російські окупанти обстріляли щонайменш 30 населених пунктів Харківської області.

Зокрема, під обстрілами опинилися: Петропавлівка, Степова Новоселівка, Берестове та інші. Авіаційних ударів зазнали населені пункти Глибоке, Лукʼянці, Огірцеве, Вовчанськ, Вовчанські Хутори, Веселе, Вільча, Липці, Слобожанське, Сосновий Бір, Українське.

Внаслідок серії масованих обстрілів міста Вовчанськ з різного виду озброєння пошкоджені десятки приватних будинків. Дістали поранення 52-річний та 42-річний чоловіки, 60-річна жінка, ще один поранений та двоє загиблих - чоловік та жінка.

Об 12:50 російські окупанти обстріляли село Черкаські Тишки Харківського району. Внаслідок удару пошкоджено приватні будинки. Загинув 55-річний чоловік.

О 17:00 у полі неподалік села Андріївка Ізюмського району трактор наїхав на невідомий вибуховий пристрій. Постраждалих немає.

О 23:40 внаслідок обстрілу села Липці Харківського району дістали поранення 53-річна жінка та 38-річний чоловік.

Об 00:45 внаслідок обстрілу села Одноробівка Богодухівського району зафіксовано пошкодження чотирьох будинків, автівку.

Наразі 1048 місцевих жителів евакуювали з Чугуївського району, 440 з Харківського, 12 з Богодухівського та 275 людей евакуйовано волонтерами. Всього евакуйовано 1775 людей.

«За минулу добу українські війська на Куп’янському напрямку відбили 13 атак, зокрема у районах населених пунктів Синьківка, Берестове. На Слобожанському напрямку відбили 9 атак, зокрема у районах населених пунктів Красне, Мороховець, Олійникове, Гатище», - повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела