Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 14 вересня

Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 14 вересняОлег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 14 вересня

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Минулої доби російські окупанти завдали ударів по 7 населеним пунктам Богодухівського, Куп’янського та Ізюмського районів.

Внаслідок обстрілів одна людина загинула, 5 – постраждали: у селищі Борова загинув 57-річний чоловік, зазнали поранень 71-річний і 74-річний чоловіки; у Куп’янську постраждали 54-річна і 64-річна жінки та 56-річний чоловік. Також до медиків звернулася 65-річна жінка, яка постраждала в Куп’янську 8 вересня.

Загалом, для ударів об’єктів цивільної інфраструктури російські загарбники застосували 1 КАБ, 1 БпЛА типу «Герань-2», 1 БпЛА типу «Молнія» та 3 fpv-дрони.

Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури:

«Упродовж минулої доби зафіксовано 184 бойові зіткнення. На Південно-Слобожанському напрямку відбулося 14 боєзіткнень у районах Вовчанська, Амбарного, Фиголівки та в напрямку Хатнього, Одрадного. На Куп’янському напрямку минулої доби відбулося 11 атак окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника у районах Мирного, Степової Новоселівки та в напрямку Куп’янська, Нової Кругляківки й Петропавлівки», - повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела