Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 20 квітня

Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 20 квітняОлег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 20 квітня

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Терор мирного населення Харківщини з боку російських військ триває.

За добу ударів по м. Харків не зафіксовано.

Артилерійських та мінометних ударів ворога зазнали близько 15 населених пунктів Харківщини: Синьківка, Петропавлівка та інші. Авіаційних обстрілів зазнав н.п. Сенькове.

20 квітня 00:38 Харківський р-н, Липецька ТГ, с. Слобожанське. Внаслідок обстрілу під завалами в господарчій споруді знаходився чоловік. Проведено аварійно – рятувальні робіти. Чоловік без травм.

19 квітня 10:30 Куп'янський р-н, Курилівська ТГ, с. Сенькове. Внаслідок обстрілу КАБ пошкоджена будівля колишньої Сеньківської амбулаторії загальної практики та сімейної медицини та приватний будинок.

За минулу добу на Куп’янському напрямку ворог наступальних дій не вів.

З окремих населених пунктів Богодухівського, Ізюмського та Харківського району евакуйовано 60 дітей з родинами: Борівська громада — 4; Дергачівська громада — 26; Липецька громада — 30.

Упродовж доби на Харківщині зведені групи вибухотехніків провели розмінування 52,6 га території, знищили 297 вибухонебезпечних предметів.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела