Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 21 травня

Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 21 травняОлег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 21 травня

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

О 02:15 ворог завдав удару по місту Харків. Внаслідок обстрілу БПЛА по чотирьом локаціям пошкоджено 25 вантажних автомобілів і автобусів, 3 легкових автомобілі. Також пошкоджено вікна в триповерховій офісній будівлі комунального підприємств. Пошкоджено 4 приватні будинки.

Внаслідок ракетного обстрілу транспортного підприємства постраждали 2 людини. Всього постраждали 7 людей — гостра реакція на стрес. 

О 19:45 у с. Івашки Богодухівського району внаслідок обстрілу зруйновано будинок, пошкоджено ще 5.

О 16:00 у с. Кам’янка Ізюмського району внаслідок підриву на вибухонебезпечному предметі постраждав цивільний чоловік — госпіталізований.

На Харківському напрямку кількість боєзіткнень в порівнянні з минулою добою знизилась майже вдвічі. Ворог здійснив пʼять спроб прорвати оборону наших військ в районах Стариці, Липців і Вовчанська. Бої тривають у трьох локаціях.

Ситуація контрольована. Наші воїни в окремих районах провели низку штурмових дій, тривають заходи з посилення стійкості оборони.

«На Купʼянському напрямку кількість спроб окупантів йти вперед збільшилась до 13. Бої тривають в районах сіл Синьківка і Стельмахівка. В ході боїв втрат позицій та територій не допущено», – сказав Олег Синєгубов.

З територій Чугуївського, Харківського та Богодухівського районів всього евакуювали 10776 людей, додав начальник ХОВА. 

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела