Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 4 березня

Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 4 березняОлег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 4 березня

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Минулої доби прикордонні населені пункти Харківського, Куп'янського та Чугуївського районів області знову потерпали від обстрілів окупантів.

Внаслідок обстрілів Куп'янська пошкоджено щонайменше 9 житлових будинків, зруйновані господарчі споруди та гаражі. Також пошкоджений заклад охорони здоров'я. Без постраждалих.

У Вовчанську Чугуївського району ворожим вогнем пошкоджено приватний житловий будинок. 

У селі Берестове Куп'янського району внаслідок ворожого обстрілу поранення зазнав 52-річний цивільний чоловік, госпіталізований у стані середньої тяжкості. 

В області залишається високою мінна небезпека. Сьогодні зранку у селі Чайківка Чугуївського району загинув 37-річний цивільний чоловік. Він підірвався на розтяжці, коли йшов рибалити на річку.

«Вкотре закликаю – утримуйтеся від відвідування лісів, лісосмуг, річок, полів тощо. Усі ці території є потенційно небезпечними і можуть бути заміновані», – зазначив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

На лінії зіткнення наші військові надійно тримають свої позиції та нищать живу силу і техніку окупантів. Підтримуємо ЗСУ та працюємо на Перемогу України!

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела