Олег Синєгубов провів робочу зустріч із представниками Швейцарії

Олег Синєгубов провів робочу зустріч із представниками ШвейцаріїОлег Синєгубов провів робочу зустріч із представниками Швейцарії

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Під час заходу сторони обговорили питання гуманітарної допомоги та політико-безпекову ситуацію в області.

Начальник ХОВА розповів, що ворог щодня обстрілює близько 15-20 сіл та містечок, які розташовані вздовж кордону з рф. На деокупованих територіях області зараз проживає понад 170 тисяч людей. 

«Не дивлячись на щоденні обстріли продовжуємо працювати для людей та повертати життя на деокуповані території. Всім, чим можемо, допомагаємо українським військовим, аби спільними зусиллями наблизити Перемогу України», – розповів Олег Синєгубов. 

Він подякував представникам Швейцарії за підтримку, яка надходить з перших днів повномасштабного російського вторгнення.

«Наразі ми потребуємо гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів, коштів, медичного обладнання для лікарень, комп'ютерів і планшетів для викладачів навчальних закладів і школярів. Окремим важливим запитом є електрогенеруюча техніка, бо ми вже зараз думаємо про підготовку до майбутнього зимового періоду 2023-2024 років, оскільки вороги продовжують намагатися нищити ракетами нашу критичну інфраструктуру», – розповів Олег Синєгубов.

Посол, заступник Держсекретаря, керівник Відділу з питань миру та прав людини Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Сімон Гайссбюлер зазначив, що основним завданням місії є моніторинг діяльності гуманітарних проектів, які посольство Швейцарії впроваджує в Україні. Разом із колегами він займається вивченням шляхів більш ефективної взаємодії з місцевими органами влади. 

«Також елементом нашої місії є долучення до координації міжнародних донорів. Швейцарія воліє бути активним учасником процесу надання необхідної допомоги Україні», – сказав Сімон Гайссбюлер.

Представники Швейцарії також наголосили на готовності посилювати співпрацю з Україною як у гуманітарній сфері, так і у сфері прав людини та розвитку миру.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела