Олег Синєгубов розповів про перші кроки на деокупованих територіях

Олег Синєгубов розповів про перші кроки на деокупованих територіяхОлег Синєгубов розповів про перші кроки на деокупованих територіях

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Начальник ХОВА Олег Синєгубов розповів в ефірі телемарафону «Єдині новини» про досвід роботи на деокупованих територіях Харківщини.

«Найперше, що потрібно зробити на деокупованих територіях з нашого досвіду, – це налагодити плідну співпрацю з Нацполіцією. Вони роблять перепис населення, розуміють, скільки людей залишилося, які в них потреби, – прокоментував очільник області. По-друге,  відновлення органів державної влади, зокрема, створення військових адміністрацій, щоб людям було до кого звертатися з проблемами і відбувалася координація щодо відновлення абсолютно всіх галузей».

Як наголосив Олег Синєгубов, на першому місці щодо відновлення стоїть забезпечення населення електропостачанням, оскільки від цього залежить запуск водо-, газо- і теплопостачання. 

«Окрім того, на жаль, досвід Харківщини показує, що багато територій після звільнення залишаються замінованими, адже тривалий час велися активні бойові дії і населені пункти були довго під окупацією», – сказав начальник Харківської ОВА.

Також Олег Синєгубов зазначив, що на звільнених територіях регіону відновлюють надання медичних послуг завдяки мобільним пунктам, адже деякі лікарні зруйновані окупантами.

«Запроваджуємо пункти телемедицини, наприклад, на базі автівок швидкої медичної допомоги проводимо на деокупованих територіях первинні огляди місцевого населення. У цих пунктах є все необхідне обладнання, щоб зробити кардіограму чи поміряти тиск. Є змога провести консультації з сімейними лікарями або іншими спеціалізованими фахівцями. Тож не треба їхати до обласного центру, щоб отримати, наприклад, необхідний рецепт», – додав очільник області.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела