Олег Синєгубов розповів про ситуацію на Харківщині станом на 29 квітня

Олег Синєгубов розповів про ситуацію на Харківщині станом на 29 квітняОлег Синєгубов розповів про ситуацію на Харківщині станом на 29 квітня

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

За добу ударів по місту Харків не зафіксовано. Про це повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Артилерійських та мінометних ударів ворога зазнали близько 15 населених пунктів Харківщини: Синьківка, Степова Новоселівка, Піщане та інші. Авіаційних обстрілів зазнав н.п. Велика Писарівка. 

29 квітня о 02:00 у с. Загризове Борівської ТГ Ізюмського району внаслідок обстрілу КАБ пошкоджено приватний будинок. 

О 20:30 у с. Байрак Балаклійської ТГ Ізюмського району в подвір'ї підірвався на міни "пелюсток" 48-річний чоловік. Направлений до лікарні.

О 15:20 у с. Стрілеча Липецької ТГ Харківського району внаслідок ворожого обстрілу отримав поранення 59-річний цивільний чоловік.

О 10:50 у м. Куп’янськ під час обстрілу з РСЗВ зруйновано приватне домоволодіння. Травмовані 35-річна жінка та 52-річний цивільний чоловік. 

28 квітня о 09:20 у м. Вовчанськ під час артобстрілу пошкоджені 2 приватні будинки, а внаслідок скидання КАБ — приватне підприємство.

«За минулу добу на Куп’янському напрямку ворог 6 разів атакував наші позиції в районі н.п. Берестове. За минулу добу на Лиманському напрямку ворог 14 разів атакував наші позиції, зокрема в межах області, в районі н.п. Копанка, Новосергіївка. Упродовж доби на Харківщині зведені групи вибухотехніків провели розмінування 5,85 га території, знищили 20 вибухонебезпечних предметів», – сказав Олег Синєгубов.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела