Олег Синєгубов розповів про ситуацію в області у телемарафоні «Єдині новини»

Олег Синєгубов розповів про ситуацію в області у телемарафоні «Єдині новини»Олег Синєгубов розповів про ситуацію в області у телемарафоні «Єдині новини»

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Начальник ХОВА повідомив, що протягом доби під вогнем окупантів перебували щонайменше 10 населених пунктів, що розташовані на прикордонні та поблизу лінії розмежування.

Зокрема, окупанти завдавали ударів по Куп’янськ-Вузловому, Синьківці, Петропавлівці, Кислівці, Табаївці, Крохмальному та Ківшарівці.

«Вже зранку російські окупанти завдали ракетного удару по одному з промислових об’єктів Харкова. Внаслідок влучань 3 людей зазнали поранень. Один з них відмовився від госпіталізації. Ще двоє людей постраждали від ударів в області. Тобто за добу маємо 5 потерпілих. Ушипталеним надається уся необхідна допомога», - додав Олег Синєгубов.

Крім того, внаслідок ранкового удару по обласному центру Пошкоджені вікна на 1-му поверсі 3-го відділення екстреної медичної допомоги.

Нагадаємо, окупанти завдали ракетного удару по місту Харкову близько 5:50. На місцях влучань працюють усі профільні служби.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела