Олег Синєгубов розповів у телемарафоні «Єдині новини» про оперативну ситуацію в регіоні

Олег Синєгубов розповів у телемарафоні «Єдині новини» про оперативну ситуацію в регіоніОлег Синєгубов розповів у телемарафоні «Єдині новини» про оперативну ситуацію в регіоні

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Російський агресор продовжує щодня обстрілювати прикордонні населені пункти Харківщини. Зокрема, вчора масованим ударам піддавався Вовчанськ Чугуївського району. На цьому наголосив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов під час ефіру телемарафону «Єдині новини».

«Ворог активно продовжує розповсюджувати ІПСО під виглядом офіційної інформації органів державної влади та інших служб щодо необхідності евакуюватися, щодо загроз окупації Харківщини, міста Харкова. Тому вчергове підкреслюємо для наших людей, що потрібно користуватися лише офіційними українськими медіа, офіційними каналами органів держвлади», – сказав Олег Синєгубов.

Він наголосив, що триває відновлення пошкоджених об’єктів енергетичної інфраструктури.

«Ми маємо максимально відновити все те, що було зруйновано. Однак, враховуючи те, що руйнації дійсно серйозні, дещо ми відновимо за місяць, а для інших об’єктів знадобляться роки. Маємо децентралізовувати системи опалення, енергозабезпечення, енергопостачання тощо. Розуміємо, що ворог буде продовжувати знищувати нашу енергосистему, тому повинні підготувати потужності не лише перед опалювальним сезоном, а і зараз, оскільки ще зберігається дефіцит електроенергії по мережам для приблизно 250 тисяч абонентів. Через що застосовуємо погодинні графіки відключень. Подекуди мережі не витримують і ми повертаємося до аварійних відключень. Однак, оперативно це все усуваємо», – прокоментував начальник Харківської ОВА. 

Окрім того, Олег Синєгубов розповів, що планують встановлювати газопоршневі електростанції, аби децентралізувати систему.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела