Олег Синєгубов в ефірі «Єдиних новин» розповів про ситуацію на Харківщині

Олег Синєгубов в ефірі «Єдиних новин» розповів про ситуацію на ХарківщиніОлег Синєгубов в ефірі «Єдиних новин» розповів про ситуацію на Харківщині

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Начальник ХОВА повідомив, що ворог обстрілює населені пункти Харківської області, які розташовані на прикордонній території. Росіяни б'ють з авіації, артилерії, руйнують цивільну інфраструктуру, житлові будинки.

«Інтенсивність обстрілів міста Харків із території рф дійсно зменшилася, тому що Збройні сили України працюють у цьому напрямку, і ворогу все важче наносити удари по обласному центру», - зазначив Олег Синєгубов. 

У місті Первомайський продовжується ліквідація наслідків російського ракетного удару, де було пошкоджено 18 житлових багатоповерхівок. 9 із них повністю без вікон, інші мають часткові ушкодження. 

«Наразі там об'єдналися всі: працюють волонтерські організації, допомагають міжнародні гуманітарні місії, організовано гарячі обіди. У першу ніч було надано тимчасове помешкання 200 особам. Після того люди вирішили повернутися до своїх осель і проводять оперативні ремонти. Для цього обласна військова адміністрація доставила на місце понад 6 тисяч листів ОСБ, плівку та іншу гуманітарну допомогу», - зазначив Олег Синєгубов.

Постраждалі отримують медичну допомогу. В лікарнях ще перебуває 7 людей із осколковими пораненнями, зокрема і 10-місячна дитина - її стан стабільний, середньої тяжкості. Всього 43 людини звернулися по медичну допомогу.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела