Олег Синєгубов в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» розповів про ситуацію на Харківщині

Олег Синєгубов в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» розповів про ситуацію на ХарківщиніОлег Синєгубов в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» розповів про ситуацію на Харківщині

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Як повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов, новорічна ніч минула відносно спокійно. Ударів по Харкову зафіксовано не було.

Порушень комендантської години та використання піротехнічних засобів також не було.

«Дякую мешканцям Харківщини, які свідомо поставилися до необхідних обмежень. Ворог продовжує обстрілювати прикордонні населені пункти області. В новорічну ніч поранення отримали 3 особи», – зазначив очільник області.

Минулої доби в Куп'янську 77-річна жінка отримала легкі тілесні ушкодження та не потребувала госпіталізації. У м. Барвінкове поранення отримав 32-річний чоловік. Госпіталізований в середньому стані.

«Після останніх обстрілів в Харкові повністю відновлене теплопостачання. Ситуація з електропостачанням стабільна. В перші 2 дні нового року в області не застосовувалися планові відключення. В новому році будемо далі підвищувати нашу обороноздатність та відновлювати пошкоджену ворогом критичну інфраструктуру та житловий фонд», – сказав Олег Синєгубов.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела