Олег Синєгубов в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів про оперативну ситуацію на Харківщині

Олег Синєгубов в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів про оперативну ситуацію на ХарківщиніОлег Синєгубов в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів про оперативну ситуацію на Харківщині

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Впродовж доби ворог продовжував завдавати масованих ударів керованими авіабомбами по цивільній інфраструктурі області, повідомив начальник Харківської ОВА.

«Окупанти обстрілюють як прикордонні населені пункти регіону, так і місто Харків. За добу противник випустив по території області понад 30 керованих авіабомб. Це Липецький, Вовчанський, Куп'янський напрямки. Так само ворожих обстрілів зазнали населені пункти Ізюмського району», – розповів Олег Синєгубов.

Активна фаза евакуаційних заходів на Вовчанському та Липецькому напрямках пройшла, однак це питання весь час перебуває на постійному контролі начальника Харківської ОВА. Всього з цих напрямів до більш безпечних територій було евакуйовано близько 12 тисяч людей.

«Наразі розглядається питання щодо примусової евакуації 13 дітей, які перебувають у 5 населених пунктах Борівської громади Ізюмського району. За нашою інформацією у селищі Борова – близько 580 дітей, однак мова про їх примусову евакуацію поки що не йде. Продовжуємо слідкувати за військовою й оперативною обстановкою на всіх напрямках, готові ухвалювати безпекові рішення та спільно із відповідними службами реагувати», – сказав Олег Синєгубов.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела