Олег Синєгубов зустрівся з головою Управління ООН із координації гуманітарних справ в Україні

Олег Синєгубов зустрівся з головою Управління ООН із координації гуманітарних справ в УкраїніОлег Синєгубов зустрівся з головою Управління ООН із координації гуманітарних справ в Україні

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Під час зустрічі начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова з головою Управління ООН із координації гуманітарних справ України Сарою Гілдінг, сторони обговорили шляхи покращення гуманітарної ситуації.

«Наразі ми маємо зосередитись на допомозі тим людям, яких вже евакуювали із прифронтових територій. І одне з головних питань сьогодні - це покращення умов проживання у місцях компактного проживання, в тому числі і в зимовий період», - зазначив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. 

Громадян, які потребують прихистку, розміщують в місцях тимчасового проживання, де нараховується вже більше 6 тисяч осіб, з яких майже тисяча – це діти. 

Місця тимчасового проживання першочергово продовжують забезпечувати гігієнічними та продуктовими наборами, новою електротехнікою, гаджетами та канцелярськими приладами для навчання дітей. 

«Перш за все ми плануємо надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам, які щойно виїхали із зони бойових дій. Зокрема, це літні люди і вразливі верстви населення - маломобільні та особи з інвалідністю», - зазначила Сара Гілдінг. 

На сьогодні в області зареєстровано 527,3 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Найбільша їх кількість в області проживає у Харківській, Валківській, Богодухівській та Зміївській територіальних громадах.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела