Олег Синєгубов зустрівся з Говардом Баффеттом

Олег Синєгубов зустрівся з Говардом БаффеттомОлег Синєгубов зустрівся з Говардом Баффеттом

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов зустрівся з американським бізнесменом і філантропом Говардом Баффеттом.

Одне із нагальних питань – стан енергосистеми регіону. Внаслідок останнього ракетного удару ускладнюються умови подачі живлення з сусідніх регіонів, аби поновити електропостачання на Харківщині. 

«Наразі ми змушені застосовувати погодинні відключення світла. Для більш ефективного поновлення електропостачання в регіоні після подібних ударів нам необхідні спеціальні системи запуску обладнання енергетичних об’єктів», - зазначив Олег Синєгубов. 

У межах зустрічі обговорювали проблематику гуманітарного розмінування полів Харківщини. Через дії окупантів залишаються засміченими вибухонебезпечними предметами близько 500 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь. Для розмінування залучатимуть міжнародні піротехнічні організації. 

«Ми готові надавати усю необхідну допомогу українському народові у боротьбі з окупантом та ліквідації наслідків ракетних ударів. Наш фонд плідно співпрацює впродовж усього часу з Нацполіцією та Харківською обласною військовою адміністрацією. Тому готові посилити допомогу в питанні енергетики та розмінування», - підкреслив Говард Баффетт.

Нагадаємо, за підтримки фундації Говарда Баффетта правоохоронці Харківщини отримали мобільні ДНК-лабораторії для встановлення особистості загиблих зі стихійного поховання в Ізюмі та генератори для потреб жителів регіону.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела