Олег Синєгубов зустрівся з представниками управління ООН з координації гуманітарних справ

Олег Синєгубов зустрівся з представниками управління ООН з координації гуманітарних справОлег Синєгубов зустрівся з представниками управління ООН з координації гуманітарних справ

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Під час зустрічі з делегатами від ООН начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов розповів про поточну ситуацію в регіоні, яка склалася внаслідок російського збройного вторгнення.

Він зазначив, що наразі лінія бойового зіткнення проходить через нашу область у Куп'янському районі. Під тимчасовою окупацією ворога перебуває 29 населених пунктів. 

«Люди поволі повертаються у деокуповані населені пункти. Наведу приклад: в Ізюмі до повномасштабного вторгнення рф проживало близько 50 тисяч осіб. На час деокупації там залишалося близько 5 тисяч, наразі – близько 25 тисяч людей. Частину людей, яка поки що не може повернутися до своїх помешкань, забезпечуємо тимчасовим житлом. Тримаємо на контролі це питання і робимо все, аби люди мали гідні умови проживання», – зауважив Олег Синєгубов.

Начальник ХОВА повідомив, що на даний час у Харкові та області проживає 1,9 мільйона людей, а на деокупованих територіях регіону – понад 170 тисяч.

Він також зазначив, що впродовж минулого року в регіоні проведена потужна робота з гуманітарного забезпечення населення, постраждалого від агресії рф. Він наголосив, що більше 100 тисяч тонн допомоги передано жителям деокупованих громад та Харкова.

За словами особистої радниці Верховного Комісара ООН з питань біженців Грейхен О'Хара, наразі співпраця Харківської ОВА з ООН ведеться у багатьох напрямках – це охорона здоров’я, освіта, допомога дітям, підліткам, малозабезпеченим сім’ям та особам, які постраждали внаслідок ворожих бойових дій. 

«Керівництво ООН постійно фокусує увагу на запитах жителів регіону і у співпраці з Харківською обласною військовою адміністрацією намагається реалізувати найважливіші напрямки допомоги», – зазначила Грейхен О'Хара.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела