Олена Логвинова взяла участь у зборах колективу Інституту патології хребта та суглобів

Олена Логвинова взяла участь у зборах колективу Інституту патології хребта та суглобівОлена Логвинова взяла участь у зборах колективу Інституту патології хребта та суглобів

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

13 вересня в ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України» проходять вибори нового директора.

Як зазначила заступниця начальника ХОВА Олена Логвинова, вибори – це історична подія для закладу. Адже понад 25 років інститут очолював професор Микола Корж.

«Мені дуже приємно бути сьогодні на цьому заході. Я щиро вважаю, що всі досягнення інституту та його вже нові винаходи підвищать не тільки розвиток наукових досліджень, а і дозволять пацієнтам отримувати інноваційну, якісну, сучасну медичну допомогу. Від імені начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова хочу запевнити, що наукова спільнота інституту може заручитися нашою підтримкою», – наголосила Олена Логвинова.

Номінантами на посаду директора стали 4 науковців: доктор медичних наук Станіслав Бондаренко, доктор медичних наук Олександр Корольков, доктор медичних наук Дмитро Петренко, професор Микола Березка.

«Сьогодні повинні зробити перший крок, щоб перегорнути сторінку історії нашого інституту. Це засідання не остаточне, адже ще буде рішення президії», – сказав Микола Корж.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела