Підприємцям Харківщини розповіли про кредити та гранти

Підприємцям Харківщини розповіли про кредити та грантиПідприємцям Харківщини розповіли про кредити та гранти

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

На базі Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської ОВА Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва проведено круглий стіл: «Освіта. Бізнес. Держава: партнерство заради успіху!».

До участі у заході долучились представники бізнесу, громадських організацій, Головного управління ДПС у Харківській області, провідних харківських вишів, комунальних установ Харківської області та активна молодь.

«Наразі основна робота з боку адміністрації сфокусована на всебічній підтримці бізнесу, створення сприятливих умов для його повоєнного відновлення та розвитку. Зараз в області активізована робота по залученню міжнародних донорів для надання допомоги бізнесу Харківщини, для підприємців існує багато державних кредитних та міжнародних грантових програм, у тому числі, для бажаючих розпочати власну справу», − зазначив заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської ОВА Костянтин Лиганенко.

Також, учасників круглого столу було проінформовано, що 12 квітня 2024 року Кабінет Міністрів України схвалив Постанову, яка розширює можливості фінансування з державного бюджету для компенсації втрат місцевих бюджетів, що надають пільги бізнесу на прифронтових територіях. Це дозволить зменшити податкове навантаження на бізнес та сприятиме економічному відновленню прифронтових територій.

Наприкінці заходу були вручені Подяки директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської ОВА партнерам програми «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху» та сертифікати учасникам.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела