Попри бойові дії та тимчасову окупацію протягом року на Харківщині вчасно нараховували пенсії

Попри бойові дії та тимчасову окупацію протягом року на Харківщині вчасно нараховували пенсіїПопри бойові дії та тимчасову окупацію протягом року на Харківщині вчасно нараховували пенсії

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Стан забезпечення державних соцгарантій жителям регіону, в тому числі на деокупованих територіях, обговорили 15 березня на апаратній нараді начальника ХОВА Олега Синєгубова.

Минулого року нарахування пенсійних виплат, формування та відправка виплатних документів до Харківської дирекції «Укрпошти» та банківських установ по всіх районах області, в тому числі на тимчасово окупованих територіях, здійснювалося своєчасно і в повному обсязі.

«Держава й обласна влада виконують свої соціальні зобов’язання перед пенсіонерами, перед незахищеними верствами населення та усіма, хто потребує підтримки. Попри війну й обстріли працівники пенсійного фонду, мужні листоноші, які розвозять пенсії, викладаються на всі 100%», – наголосив Олег Синєгубов.

Станом на початок 2023 року на обліку в органах Пенсійного фонду області перебували та отримували пенсії понад 730 тисяч пенсіонерів. 

Призначення та перерахунки пенсії пенсіонерам, які перебувають на обліку на деокупованих територіях області, проводиться відповідно до норм чинного законодавства та в повному обсязі.

Загалом у звільнених з російської окупації громадах Харківщини мешкає понад 120 тисяч пенсіонерів.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела