Працюємо над підвищенням обороноздатності та відновленням прифронтових регіонів Харківщини – Олег Синєгубов

Працюємо над підвищенням обороноздатності та відновленням прифронтових регіонів Харківщини – Олег СинєгубовПрацюємо над підвищенням обороноздатності та відновленням прифронтових регіонів Харківщини – Олег Синєгубов

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов 18 травня з робочою поїздкою відвідав Куп’янськ.

Як зазначив Олег Синєгубов, на сьогодні в Куп’янську мешкає 5 тисяч людей, а в усій громаді нараховується приблизно 11 тисяч жителів.

«Підтримуємо життєдіяльність Куп’янська навіть в таких важких умовах, адже фактично 8 км позаду нас знаходиться лінія фронту. Ворог постійно атакує позиції наших військових з усіх видів озброєння: танки, артилерія, міномети, авіація», – зазначив начальник Харківської ОВА.

Він наголосив, що також працюють над відновленням виплат зарплати місцевим освітянам. Частково вже через Міністерство освіти і науки України це питання розв’язано, тож ситуація контролюється.

Окрім того, Олег Синєгубов наголосив, що вже здійснюється підготовка до нового опалювального сезону.

Також начальник Харківської ОВА провів нараду з військовим командуванням та представниками місцевої влади. Під час зустрічі вони обговорили найгостріші проблемні питання щодо відновлення міста Куп'янська та Куп'янської громади, а також військову та оборонну ситуацію вздовж лінії фронту.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела