Правительство определило порядок предоставления субвенции районным советам на 2022 год

Правительство определило порядок предоставления субвенции районным советам на 2022 годПравительство определило порядок предоставления субвенции районным советам на 2022 год

Источник фото: www.oblrada.kharkov.ua

Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення окремих видатків районних рад, спрямованих на виконання їх повноважень, затвердив Кабінет Міністрів України. Відповідну постанову Уряд схвалив на засіданні 26 січня.

Субвенція спрямовується на заробітну плату посадових осіб місцевого самоврядування районних рад у 2022 році.

Цьогоріч в державному бюджеті передбачено субвенцію для районних рад в обсязі 154,4 млн грн. Ці кошти спрямовуються виключно на заробітну плату посадових осіб районних рад у 2022 році.

Мінрегоін неодноразово звертав увагу, що районні бюджети повинні бути збалансованими, незважаючи на обсяг ресурсів, а їх підготовка та виконання є прямою відповідальністю райрад та райдержадміністрацій. Це регламентує Бюджетний кодекс України: «(…) повноваження на здійснення витрат бюджету мають відповідати обсягу надходжень бюджету на відповідний бюджетний період» (п.2 ч.1 ст.7). Бюджетним кодексом також встановлено, що затвердження місцевого бюджету з дефіцитом є порушенням вимог Кодексу.

Спостерігаються такі типові ознаки порушень більшості районних рад: призначення більше одного заступника голови райради; затвердження апарату райради, на фінансування якого немає коштів, але ці видатки затверджуються в районному бюджеті.

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела