Про зміни в роботі представників ЗМІ на Харківщині

Про зміни в роботі представників ЗМІ на ХарківщиніПро зміни в роботі представників ЗМІ на Харківщині

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Згідно зі змінами до наказу Генштабу про взаємодію зі ЗМІ, створено 3 зони роботи акредитованих Міноборони журналістів – «зелена», «жовта» та «червона».

У «зеленій» зоні дозволено роботу журналістів у вільному форматі. Дозволяється працювати у «жовтій» зоні лише у супроводі пресофіцера того чи іншого підрозділу. Роботу на території населених пунктів, що потрапили до «червоної» зони, заборонено. 

«Ці зміни були внесені для ефективної взаємодії українських захисників із журналістами та зниження ризику травмування представників ЗМІ. Зони змінюватимуться щотижня відповідно до безпекової ситуації», - пояснив начальник пресслужби ОСУВ «Хортиця» Ілля Євлаш. 

Інформація щодо маркування районів та населених пунктів не буде оприлюднюватися на загал. 

«Аби дізнатися, в якій зоні перебуває той чи інший населений пункт, представники ЗМІ мають звернутися до пресслужби Нацполіції або об’єднаного угрупування військ», - пояснила пресофіцерка об’єднаного угрупування військ «Харків» Анна Гущіна. 

Нагадуємо, для роботи в умовах воєнного стану представники преси зобов'язані мати документ, що посвідчує особу, акредитацію Міністерства оборони України та посвідчення видання. Дані щодо зонування будуть змінюватися наприкінці кожного тижня.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела