Продовжується відбір учасників фестивалю військово-патріотичної пісні «Мелодії незламних сердець»

Продовжується відбір учасників фестивалю військово-патріотичної пісні «Мелодії незламних сердець»Продовжується відбір учасників фестивалю військово-патріотичної пісні «Мелодії незламних сердець»

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Відбір лауреатів триватиме до 31 березня.

Започаткували Національний благодійний творчо-мистецький фестиваль «Мелодія двох сердець» Міжнародний благодійний фонд «Незламна українська нація» та Міжнародний родинний фестиваль «Мелодія двох сердець». Організаційну раду Фестивалю очолює Народна артистка України Світлана Білоножко.

Мета проведення заходу – об’єднання української нації, підтримка бойового та морального духу, популяризація пісень народжених війною, в яких зазначаються реальні історії з окопів, розповіді про бої, поразки, перемоги, вірних друзів, клятих ворогів.

«У всі часи пісня була потужною зброєю у боротьбі з ворогом. Сьогодні під час війни патріотичні пісні набули особливої популярності не тільки в Україні, а й усьому світі. Саме на фронті зароджуються нові твори, в яких розкривається душа, прагнення перемоги, здійснення мрії, моральна та духовна краса наших захисників», – підкреслюють організатори.

Приклад заявки для участі у Національному Фестивалі військово-патріотичної пісні «Мелодії незламних сердець».

Без аудіо- та відеопосилань на інтернет-ресурси, де висвітлюються виконання творів, заявки до участі у Фестивалі не приймаються.

Оформлені заявки надсилати на електронні адреси до обласних департаментів, управлінь та відділів культури (Департамент культури і туризму Харківської обласної військової адміністрації: dkit@kharkivoda.gov.ua), а також на адресу Фонду – ukrainiannation2022@gmail.com.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела