Родинам військовослужбовців з Харківщини вручили державні нагороди, присвоєні захисникам посмертно

Родинам військовослужбовців з Харківщини вручили державні нагороди, присвоєні захисникам посмертноРодинам військовослужбовців з Харківщини вручили державні нагороди, присвоєні захисникам посмертно

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов та т.в.о. начальника Харківського ОТЦК та СП підполковник Олександр Луценко вручили родинам загиблих воїнів державні нагороди, присвоєні нашим землякам посмертно.

«Шановні побратими, рідні загиблих захисників, друзі, дозвольте розділити з вами біль від утрати та вшанувати загиблих героїв. Ми маємо вічно пам’ятати, що ціна звільненої Харківщини, вільного життя – це забрані війною життя наших воїнів, які стали на захист рідного краю. Їхній подвиг буде жити в поколіннях. Слава Україні! Слава Збройним Силам України, Слава і вічна шана загиблим Героям!», – сказав Євген Іванов.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджені:

- капітан Руслан Скляр;

- солдат Костянтин Чмуж;

- солдат Євген Калюжний;

- солдат Юрій Гриненко;

- солдат Олег Пивоварський;

- солдат Віктор Харченко;

- солдат Сергій Скарга;

- солдат Валерій Шпилька;

- старший солдат Вадим Соколов;

- старший солдат Олександр Брицун;

- старший солдат Юрій Гончаров;

- солдат Вадим Закалістов;

- молодший сержант Сергій Самолюк.

Співчуття рідним та близьким Героїв! Вічна пам'ять!

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела