Школа медиаинтенсива «Новые цифровые форматы» проводит конкурсный набор

Школа медиаинтенсива «Новые цифровые форматы» проводит конкурсный наборШкола медиаинтенсива «Новые цифровые форматы» проводит конкурсный набор

Источник фото: www.oblrada.kharkov.ua

Оголошено конкурсний набір вмотивованих слухачів до онлайн-школи медіаінтенсиву «Нові цифрові формати», яка розпочне свою роботу в березні 2022 року. До участі в онлайн-школі запрошуються журналісти, громадсько активні блогери, громадські активісти, місцеві експерти, представники місцевих громадських інформаційних мереж, молодіжні лідери та лідери громад із Дніпропетровської, Харківської, неокупованої частини Луганської області, Херсонської, Одеської, Полтавської, Львівської, Чернівецької та Закарпатської областей, а також із інших областей України. Організатор заходу – Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан» (м. Львів).

 Програма двомісячної онлайн-школи «Нові цифрові формати» включає                        10 навчальних вебінарів із проблематики цифрової діяльності, що вже стала реальністю сьогодення (впровадження нових цифрових форматів у журналістській та громадській діяльності: відкриті дані, контент, монетизація, блогосфера, мобільна журналістика, SMM i SEO, важливі медійні додатки та застосунки тощо).

Найактивніші учасники «Нових цифрових форматів» запрошуватимуться до участі в інформаційних заходах у межах проєкту «Підтримка та розвиток регіональної медійної мережі «МедіаПроРеформа» (Схід-Захід-Південь-Центр)» та матимуть можливість брати участь в інших навчальних зустрічах, інформаційних обмінах і стажуваннях, прес-турах та медіакемпах, які реалізовує Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан».

 Під час роботи Школи медіаінтенсиву «Нові цифрові формати» виступатимуть провідні експерти з цифрових технологій, відкритих даних та медійної діяльності.

Онлайн-курс «Нових цифрових форматів» відкриє для кожного учасника нові можливості:

- як працювати з відкритими даними та протидіяти корупційним проявам;

- як бути інформаційно захищеним;

- як застосовувати мобільну журналістику у своїй діяльності;

- як монетизувати свій контент;

- як протидіяти фейкам та маніпуляціям у медіа і соцмережах за допомогою цифрових інструментів;

- як успішно працювати з новими додатками та застосунками.

 Медіаінтенсив складатиметься з 10-ти інтерактивних воркшопів. Кожен учасник, котрий прослухає повний онлайн-курс, отримає сертифікат про закінчення курсу медіаінтенсиву «Нові цифрові формати». 

Якщо немає можливості відвідати повний онлайн-курс, можна взяти участь в окремих тематичних вебінарах. Про кожен тематичний вебінар повідомлятиметься додатково на ресурсах  Центру інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан» , а також на загальноукраїнських громадських медіа платформах. 

 Для участі в заході заповніть, будь ласка, онлайн-форму до 25 лютого за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSd0EcgzIQcMDM…/viewform

 Про результати конкурсного відбору буде повідомлено не пізніше 28 лютого на електронну адресу кандидата/кандидатки.

 Зареєстровані учасники отримають посилання на Zoom-трансляцію кожного вебінару та матимуть можливість ставити запитання спікерам/спікеркам під час занять у межах онлайн-школи медіаінтенсиву «Нові цифрові формати».

Онлайн-школа медіаінтенсиву «Нові цифрові формати» відбувається в межах проєкту «Підтримка та розвиток регіональної медійної мережі «МедіаПроРеформа» (Схід-Захід-Південь-Центр)» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

 Контакти: Ігор Полянський (050) 9655244, Олександр Лавринович (066) 9059932

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела

Новости от Kharkov News® в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/kharkov_news_channel