Школи Харківщини підключились до інформаційно-аналітичної системи «EvaluEd»

Школи Харківщини підключились до інформаційно-аналітичної системи «EvaluEd»Школи Харківщини підключились до інформаційно-аналітичної системи «EvaluEd»

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Система розроблена за рахунок коштів Уряду Чеської Республіки.

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Державної служби якості освіти щодо реалізації експериментального проєкту з впровадження інформаційно-аналітичної системи зовнішнього оцінювання і самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладах освіти «EvaluEd».

Інформаційно-аналітична система «EvaluEd» застосовується для:

- проведення інституційних аудитів закладів освіти;

- самооцінювання педагогічними колективами якості освітньої діяльності у школах;

- сертифікації вчителів.

Система покращує та спрощує процеси самооцінювання школами власної освітньої діяльності, забезпечує цифровізацію процедур, пов’язаних із зовнішнім оцінюванням освітніх і управлінських процесів та функціонуванням внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах освіти.

Як повідомили в управлінні Державної служби якості освіти у Харківській області, станом на 02 травня 2023 року у системі «EvaluEd» створені акаунти для 503 (із них 37 філій) закладів освіти та 53 засновників шкіл Харківської області. До роботи із системою долучені 285 закладів загальної середньої освіти, які  знаходяться у міській місцевості, 218 – у сільській. 

Протягом лютого - квітня 2023 року управлінням Державної служби якості освіти у Харківській області проведено 6 семінарів для директорів і заступників директорів шкіл щодо використання системи «EvaluEd» під час проведення самооцінювання освітньої діяльності за напрямом «Управлінські процеси». Усі зареєстровані в системі користувачі отримують інформаційно-консультаційну підтримку. Процедуру самооцінювання за напрямом «Управлінські процеси» за допомогою інформаційно-аналітичної системи «EvaluEd» розпочали 275 керівників шкіл області.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела