Сьогодні завершується ексгумація тіл з масового поховання в Ізюмі - Олег Синєгубов

Сьогодні завершується ексгумація тіл з масового поховання в Ізюмі - Олег СинєгубовСьогодні завершується ексгумація тіл з масового поховання в Ізюмі - Олег Синєгубов

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Як повідомив начальник ОВА, всього ексгумовано 436 тіл. Більшість з них мають ознаки насильницької смерті, а 30 - сліди катувань.

“Є тіла з мотузкою на шиї, зі зв'язаними руками, з поламаними кінцівками та з вогнепальними пораненнями. У декількох чоловіків ампутовані геніталії. Все це докази жахливих тортур, яким окупанти піддавали мешканців Ізюму. Більшість тіл – цивільні, 21 - військові”, - розповів Олег Синєгубов.

Він подякував судмедекспертам, поліцейським і співробітникам ДСНС, які щодня працювали на місці масового поховання в Ізюмі. Загалом у роботі було задіяно близько 200 людей.

“Кожне зі знайдених тіл – це окрема історія. І ми з'ясуємо обставини загибелі кожної людини, щоб їхні рідні і близькі дізналися правду, а вбивці були покарані”, - зазначив Олег Синєгубов. 

Начальник ХОВА також повідомив, що знайдено щонайменше ще 3 масові поховання в районі Ізюма, є такі місця і в інших звільнених населених пунктах Харківщини. Наразі проводяться огляд та розмінування. 

“Усі злочини окупантів будуть задокументовані, а винні заплатять за скоєне”, - підкреслив керівник обласної військової адміністрації.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела

Новости от Kharkov News® в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/kharkov_news_channel