Стартує набір на навчальну програму для підприємців

Стартує набір на навчальну програму для підприємцівСтартує набір на навчальну програму для підприємців

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Громадська організація «Асоціація приватних роботодавців» оголошує новий набір учасників навчального курсу «Перебудова бізнесу під час війни», який проходить в межах ініціативи SME Resilience Hub в Харкові.

Участь у програмі стане в нагоді підприємцям Харківщини, представникам малого та середнього бізнесу, які потребують актуальних знань, конкретних навичок, дієвих інструментів та продуктивної взаємодії в колі однодумців для зміцнення своїх позицій на ринку та подальшого розвитку.

Протягом 2-х місяців команда експертів Асоціації приватних роботодавців проведе серію воркшопів, під час яких в учасників буде можливість переглянути та оптимізувати свою бізнес-модель, пропрацювати нові ідеї та продукти, вдосконалити бізнес-процеси, поліпшити роботу з клієнтами та персоналом, прокачати навички ведення переговорів, пошуку фінансування та залучення ресурсів.

Програма стартує у понеділок 20 травня 2024 року і триватиме 2 місяці. Заняття відбуватимуться в понеділок, середу і п’ятницю, по 3 години у другій половині дня. Формат – аудиторний.

Для подачі заявки на навчання необхідно заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/MrzQeaECZ25JE1Xa9

У разі виникнення додаткових питань стосовно курсу, звертайтесь з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 18:00 за номером: +38 0632326280.

Проєкт реалізується Helvetas Swiss Intercooperation в Україні в межах Програми підтримки економічної стійкості України. Проєкт реалізовано за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела