ТОП 3 причини купити професійний сонцезахисний крем для обличчя з SPF

ТОП 3 причини купити професійний сонцезахисний крем для обличчя з SPFТОП 3 причини купити професійний сонцезахисний крем для обличчя з SPF

З появою першого літнього сонця багато хто з нас прагне швидше погрітися в його турботливих променях. Однак така турбота може бути дуже небезпечною для шкіри тіла й особливо обличчя. Результатом частого впливу УФ-променів на шкірний покрив стане швидке старіння, втрата еластичності, поява зморшок і темних плям, а також опіки.

Саме тому важливо убезпечити свою дерму від такого впливу та використовувати професійний сонцезахисний крем із SPF. Що це і в чому його переваги, ми зараз розповімо.

Що таке SPF?

Sun Protection Factor (SPF) означає фактор захисту від сонця, який характеризує різні сонцезахисні засоби. Від нього залежить ефективність крему та рівень захисту від ультрафіолету. Цей фактор позначається числом:

  • SPF 15 дозволяє блокувати до 93% сонячних променів (UVB), що дозволяє в 15 разів продовжити перебування на сонці без ризику отримати опік;
  • SPF 30 справляється з UVB-випромінюванням на 97% та гарантує подвійний захист у порівнянні із засобами SPF 15;
  • SPF 50 забезпечує максимальний захист від сонця та блокує до 98% UVB-променів.

Також варто звертати увагу на показник захисту від UVA-випромінювання, що маркується PA зі знаками +:

  • PA+ забезпечує мінімальний захист від UVA-променів;
  • PA++ характеризується помірним захистом;
  • PA+++ дозволяє проводити тривалий час на сонці з високим рівнем захисту від UVA;
  • PA++++ гарантує максимальне блокування UVA-випромінювання та дозволяє перебувати тривалий час на сонці в горах або в умовах тропічного клімату.

Практично всі професійні сонцезахисні креми маркуються показниками SPF 50 та PA++++.

Чому варто користуватися професійними сонцезахисними засобами для обличчя?

Є безліч причин для застосування професійних кремів для захисту шкіри обличчя від сонця, серед яких можна виділити три основні:

  1. Наявність маркування SPF стане гарантією уповільнення старіння шкіри, що викликається впливом UVB-променів.
  2. Застосування крему вкрай необхідне запобігання пігментації, особливо якщо ви перебуваєте у процесі боротьби з темними плямами за допомогою косметичних засобів.
  3. Якісні сонцезахисні креми вбережуть шкірний покрив обличчя від утворення акне, куперозу, дерматитів та інших патологій.

Щодо покупки якісного крему для професійного захисту від сонця, зробити це можна на сайті інтернет-магазину A.S. Laboratory, який пропонує широкий асортимент косметики та захисних засобів для шкіри від найкращих світових брендів.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела