У Балаклії відбудовують центральну лікарню та інші пошкоджені будівлі

У Балаклії відбудовують центральну лікарню та інші пошкоджені будівліУ Балаклії відбудовують центральну лікарню та інші пошкоджені будівлі

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Харківською ОВА на найближчий час аварійно-відновлювальні роботи погоджені на 307 об’єктах регіону та обласного центру. З них 170 – багатоповерхівки Харкова та області.

В межах відбудови триває відновлення Балаклійської центральної районної лікарні. Будівля зазнала значних руйнувань через влучання ворожих снарядів. Зараз на об’єкті тривають роботи із відновлення несучих стін, покрівлі та зруйнованого даху одного з корпусів.

«Мінрегіон пішов на зустріч та дозволив відбудовувати об’єкти, які зазнали пошкодження несучих конструкцій, такі як Балаклійська ЦРЛ. В межах цих робіт триває кладка перекриттів та несучих стін. Це дасть змогу відновити цілісність конструкції», - зазначив директор Департаменту капітального будівництва Харківської ОВА Сергій Жуков.

Під час окупації в будівлі лікарні розгорнули казарму ворожі війська, розповідає директорка закладу Марина Руденко. Окупанти вивезли та знищили обладнання. Відступаючи, обстріляли корпуси лікарні. Вже вдалося відновити інфекційне відділення. Також заміни потребують понад 400 вікон.

«Інфекційне відділення повністю відновлене та готове до експлуатації. Але приймати пацієнтів там зможуть, коли подадуть опалення, а це можливо після запуску системи в усьому комплексі. Крім того, незабаром нам мають надійти нові вікна. За допомогою обласної військової адміністрації ми зможемо все відновити і наша лікарня буде ще кращою, ніж була до окупації», - зазначила директорка Балаклійської Центральної районної лікарні Марина Руденко.

Попри значні руйнування, несучі стіни та дах можна врятувати, розповідають будівельники. Це дасть можливість зберегти один із корпусів.

«Завдяки опорам ми підсилили третій поверх, він не завалиться. Триває кладка перекриттів. Будівля зможе нести те навантаження, що було до влучань. Найближчим часом ми завершимо перекриття даху та закладання перекриттів і в лікарні знову зможуть приймати пацієнтів», - розповів начальник будівельної бригади Олексій Шкурін.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела