У більшості шкіл Харківщини весняні канікули розпочнуться 27 березня

У більшості шкіл Харківщини весняні канікули розпочнуться 27 березняУ більшості шкіл Харківщини весняні канікули розпочнуться 27 березня

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Тривалість весняних канікул становить тиждень.

Переважно у громадах заплановані канікули з 27 березня до 2 квітня. Про це повідомили в Департаменті науки і освіти Харківської ОВА.

Лише у Шевченківській та Нововодолазькій громадах відпочинок для школярів триватиме з 3 до 9 квітня. У Куп’янській міській громаді – з 14 до 18 квітня. Різниця зумовлена тим, що в цих громадах навчання стартувало пізніше.

Крім того, у Курилівській сільській громаді розпочали освітній процес 1 березня, тому канікули не передбачені. А у Дворічанській селищній громаді у зв’язку з бойовими діями навчання ще не відновлено. Усього в області 637 шкіл працюють у дистанційному режимі.

Порівняно з кінцем минулого року кількість вчителів на Харківщині зросла майже на 1000. Наразі в регіоні нараховується 19 742 вчителі.

В області навчається 240 998 дітей, з них – 14 270 одинадцятикласників. Нагадаємо, що в квітні для вступників розпочнеться онлайн-реєстрація на національний мультипредметний тест.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела