У Дергачах заплановано відбудувати 12 багатоквартирних житлових будинків – Олег Синєгубов

У Дергачах заплановано відбудувати 12 багатоквартирних житлових будинків – Олег СинєгубовУ Дергачах заплановано відбудувати 12 багатоквартирних житлових будинків – Олег Синєгубов

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов спільно із заступником Михайлом Харнамом 8 червня відвідали Дергачівську громаду.

Він оглянув, як проходить відновлення 12 багатоквартирних житлових будинків, які постраждали внаслідок російських обстрілів.

«Наразі в громаді уже стартували роботи з відновлення доріг та житлового фонду. В першу чергу відновлюємо багатоквартирні будинки, які порівняно з іншими мають невеликі пошкодження. Роботи проводимо в кооперації з місцевим та обласним бюджетами, щоб встигнути максимально відновити до опалювального сезону помешкання і люди могли заселитися», – сказав Олег Синєгубов.

Начальник ХОВА наголосив, що відновлення відбуватиметься комплексно. Зокрема, буде відбудовано одразу 2 квартали.

«Це не лише будинки, це й мобільні котельні для опалення, термомодернізація житла і бомбосховища. Дякую керівництву Дергачівської міської військової адміністрації за роботу в громаді. Відбудовані квартали мають стати ще більш комфортними, затишними та безпечнішими, ніж були. Працюємо далі!» – розповів Олег Синєгубов.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела