У Харківській області працює мобільний ЦНАП

У Харківській області працює мобільний ЦНАПУ Харківській області працює мобільний ЦНАП

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

За дорученням начальника ХОВА Олега Синєгубова, в регіоні продовжується відновлення адміністративних послуг.

Сьогодні, 31 березня, за допомогою мобільного офісу Харківської обласної військової адміністрації було організовано надання адміністративних послуг для жителів села Яковлівка Мереф'янської громади, яке постраждало в результаті збройної агресії російських окупантів.

Як розповів заступник начальника ХОВА Роман Семенуха, мобільний офіс передали Харківській області у 2022 році в межах програми підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну». 

«Офіс має автономне енергозабезпечення, 12 облаштованих робочих місць, комплект супутникового обладнання Starlink та прохідну спроможність дістатися до віддалених населених пунктів. Також у мобільному офісі є все необхідне устаткування та техніка для організації мобільної роботи, надання послуг населенню та оперативного реагування на актуальні потреби в регіоні», – зазначив Роман Семенуха. 

За словами старости Яковлівки Тетяни Анголової, наразі в селі проживає близько 600 людей. Під час виїзду мобільного офісу спеціалісти Мереф'янського ЦНАПу попрацювали з понад 20 місцевими жителями.

«Добре, що люди можуть отримати першочергові адміністративні послуги, не виїжджаючи з села. Тут проживає багато літніх людей, які не в змозі самостійно дістатися Мерефи. Також є малозабезпечені й багатодітні сім'ї і їм так само складно виїхати у центр громади, аби отримати чи подати певні документи. Тож мобільний офіс із відповідними фахівцями нам став дуже в нагоді», – розповіла Тетяна Анголова.

Як розповіла керівниця Мереф'янського ЦНАПу Оксана Буліпоп, сьогодні адміністратори в Яковлівці надавали послуги з оформлення матеріальної допомоги на відновлення пошкодженого або зруйнованого житла, вклеювання фотографій до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку, а також консультували місцевих жителів щодо оформлення та виплат ВПО, оформлення послуг Держгеокадастру тощо. 

«Ми вдячні Харківській обласній військовій адміністрації за активну та наполегливу роботу в сфері надання послуг. Завдяки сучасно оснащеному мобільному офісу ми можемо комплексно відповідати на запити наших громадян та за необхідності проводити виїзні консультації», – зазначила Оксана Буліпоп. 

Мобільний офіс продовжить виїзди до інших населених пунктів Харківщини, де немає стаціонарних пунктів надання адміністративних послуг.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела