У Харківській області триває залучення громадян до лав бригад «Гвардії наступу»

У Харківській області триває залучення громадян до лав бригад «Гвардії наступу»У Харківській області триває залучення громадян до лав бригад «Гвардії наступу»

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Протягом тижня на Красноградщині представники Нацгвардії, Нацполіції та Державної прикордонної служби України провели консультаційні заходи щодо того, як долучитися до «Гвардії наступу».

Так, додатково були проінформовані жителі Красноградської, Сахновщинської, Наталинської, Старовірівської, Кегичівської, Зачепилівської громад.

Зокрема, фахівці розповіли, які переваги отримають добровольці. Наприклад, захисники матимуть можливість під час служби безоплатно або пільгово одержати вищу військово-спеціальну освіту.

До того ж забезпечуватимуться щорічною відпусткою, тривалість якої зростатиме зі збільшенням вислуги років. Окрім загального страхового стажу, служба зараховується до стажу державної служби і право на пенсію після 25 років календарної служби, зокрема й за змішаним з цивільним стажем.

Військовослужбовці усіх підрозділів сил оборони, які беруть безпосередню участь у війні протягом не менше 30-ти днів, отримують статус учасника бойових дій. Він передбачає ще більше різноманітних пільг та прав: безоплатне та позачергове медичне обслуговування та 75% знижки на комунальні послуги аж до дострокового виходу на пенсію. Також йдеться про право використовувати щорічну відпустку у будь-який час та отримувати ще 14 днів додаткової відпустки зі збереженням зарплати.

Долучитися до лав бригад можна через 10 Центрів надання адміністративних послуг Харківської області (щоденно 09.00 – 16.00):

- Харків, проспект Архітектора Альошина, 11;

- Харків, вулиця Чернишевська, 55;

- Харків, Гімназійна набережна, 26;

- Мерефа, вулиця Культури, 2б;

- Богодухів, вулиця Молодіжна, 2;

- Краснокутськ, вулиця Миру, 127;

- Лозова, вулиця Грушевського, 2;

- Первомайський, проспект Незалежності, 1;

- Красноград, вулиця Більовська, 94;

- Зміїв, вулиця Адміністративна, 16.

Також можна записатися до об’єднаної штурмової бригади «Лють» через сайт, заповнивши відповідну анкету за посиланнями: інспектор «Лють» та поліцейський «Лють».

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела