У Харкові сьогодні працював Комітет Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

У Харкові сьогодні працював Комітет Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послугУ Харкові сьогодні працював Комітет Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Відновлення й функціонування енергетичної та комунальної інфраструктури області начальник ХОВА Олег Синєгубов обговорив із членами Комітету та директорами критичних підприємств.

За словами керівника Харківської ОВА, такі виїзні засідання є важливими для регіону. За підсумками сьогоднішньої зустрічі всі проблемні питання, які потребують законодавчої ініціативи, будуть передані для опрацювання Комітету, після чого їх винесуть на розгляд парламенту.

“Ми маємо змогу поспілкуватися із профільним комітетом Верховної Ради щодо проблемних питань, вирішення яких дозволить нам бути більш ефективними тут на місцях, швидше відновлювати нашу критичну інфраструктуру, яка постраждала внаслідок російської агресії”, - зазначив Олег Синєгубов. 

Він повідомив, що в області не припиняються відновлювальні роботи. На сьогодні з усіх деокупованих громад не має електропостачання лише Липецька. Газопостачання повернули приблизно на 80% звільнених територій. 

Наразі в області застосовують графік відключень електроенергії за 12 чергами. Начальник ОВА подякував підприємствам, які підлаштували свої виробництва під вимушені обмеження.

“У нас є підприємства критичної інфраструктури, наприклад хлібозаводи, інші виробники продуктів харчування, які не можуть зупинити свої виробничі потужності навіть на годину. Дехто перейшов на нічну зміну, за що ми їм безмежно дякуємо, дехто пристосувався - є ліміти, за які підприємство не виходить”, - зауважив Олег Синєгубов. 

Народний депутат України Олексій Красов також відзначив підтримку міжнародних партнерів, які допомагають з обладнання для зруйнованих російськими снарядами енергетичних об’єктів. 

“Кожний раз, коли прилітає ракета на підприємство, ми маємо величезні руйнування. І щоб це відновити швидко, нам потрібна допомога донорів, яка надходить до нас. Підписуються меморандуми з європейськими інституціями, які допомагають нам із відновленням надважливих об'єктів. Обстріли продовжуються, вони і надалі можуть бути. Тому ми плануємо на майбутнє те, що нам буде необхідно для Харківської області”, - підкреслив Олексій Красов.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела