У Харкові внутрішньо переміщених осіб запрошують до спортивних тренувань

У Харкові внутрішньо переміщених осіб запрошують до спортивних тренуваньУ Харкові внутрішньо переміщених осіб запрошують до спортивних тренувань

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

За ініціативи Міністерства молоді та спорту України по всій Україні спортивні федерації, громадські організації та підрозділи органів місцевого самоуправління організовують та проводять різноманітні спортивні заходи, доступні для широких верств населення.

Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної військової адміністрації та місцевий осередок КЗ «Спорт для всіх» підхопили дану ініціативу та організували серію спортивних заходів «Руханка», до яких, у тому числі, залучають внутрішньо переміщених осіб.

Мета заходу — підвищення морального, психологічного та фізичного стану осіб, які переїхали до  Харкова з територій проведення бойових дій. 

Уже десятки людей різного віку долучилися до таких активностей. Подібні тренування планується проводити й надалі. Заняття із жителями Харкова проводитимуть викладачі фізкультури, студенти аспірантури та професійні тренери.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела