У Харкові з’явилося Почесне консульство Румунії

У Харкові з’явилося Почесне консульство РумуніїУ Харкові з’явилося Почесне консульство Румунії

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Почесним консулом Румунії в місті Харків призначено Миколу Удянського.

За дорученням начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова з відкриття Почесного консульства Румунії в Харкові дипломатів привітав заступник начальника ХОВА Євген Іванов. Також у заході взяли участь Посол Румунії в Україні Александру Віктор Мікула, Харківський міський голова Ігор Терехов та дипломати. Це вже 19-те почесне консульство у Харкові.

«До початку лютневого вторгнення Харківщина мала продуктивні торгово-економічні відносини з Румунією. На жаль, війна внесла свої корективи. Але відкриття почесного консульства – надважлива подія для міста та регіону. Плідна співпраця дасть змогу розвивати Харківщину і наближати нашу перемогу над окупантами», - зазначив Євген Іванов.

Під час своєї промови Почесний консул Микола Удянський анонсував передачу на потреби Харківської області автомобілів екстреної допомоги та генераторів.

«Я пишаюся тим, що обійматиму цю посаду. Наша мета – не лише виконувати посадові обов’язки, але й всебічно допомагати Харківщині. Незабаром область отримає близько 100 генераторів та 20 карет швидкої допомоги», - розповів Микола Удянський.

Довідка. До початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, у 2021 році, підприємці Харківщини експортували до Румунії продукції майже на 35,5 мільйона доларів США. А імпортні поставки того ж року склали 14,5 мільйона доларів.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела