У медзакладах Харківської області перебувають 23 постраждалих внаслідок ранкових обстрілів

У медзакладах Харківської області перебувають 23 постраждалих внаслідок ранкових обстрілівУ медзакладах Харківської області перебувають 23 постраждалих внаслідок ранкових обстрілів

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Про стан постраждалих розповів головний лікар одного з медзакладів регіону Костянтин Лобойко.

До лікарень обласного підпорядкування звернулися 40 постраждалих внаслідок ранкових ворожих ударів. З них 3 – діти, яким надали усю необхідну допомогу та пере направили до профільного медзакладу. Ще 12 потерпілим надали амбулаторну допомогу. А 23 постраждалих ушпиталили у профільні відділення. Врятовані з-під завалів 2 жінки померли від отриманих травм під час госпіталізації.  

«Наразі важких пацієнтів в лікарні нараховується 3. Одна потерпіла в реанімації у вкрай важкому стані – з пораненнями голови, кінцівок і грудної клітини. Друга – з травмами легень та м’яких тканин. Ще одна важка пацієнтка перебуває у нейрохірургічному відділенні. Стан інших поранених середньої важкості і задовільний», - зазначив Костянтин Лобойко. 

Нагадаємо, загалом внаслідок ракетних ударів російських окупантів по Салтівському та Київському районах Харкова, до лікарів звернулись 57 осіб. Ще 6 харків’ян загинули. Рятувальна операція триває.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела