У Слатиному повністю відновили світло

У Слатиному повністю відновили світлоУ Слатиному повністю відновили світло

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Селище міського типу Слатине Дергачівської громади було знеструмлено через бойові дії ще на початку березня 2022 року.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що ремонтні роботи на лініях електропередач у Слатиному, де зараз проживає близько 2000 людей, тривали з січня цього року. У відсотках пошкодження мережі становили приблизно 70%.

Після розмінування, проведеного піротехніками ДСНС, ремонтні бригади «Харківобленерго» виконали величезні обсяги роботи – повністю замінили знищені ворогом підстанції та близько 100 опор, а також відновили близько 40 км мережі.

«Дякую нашим піротехнікам та електрикам за їхню наполегливу щоденну працю. Роботи з відновлення електропостачання на деокупованих територіях Харківщини не зупиняються ані на день. Зараз спеціалісти продовжують працювати над поверненням світла у Руську Лозову та Прудянку. Робимо усе можливе, щоб повернути світло в оселі усіх жителів області якнайшвидше», – зазначив Олег Синєгубов.

Нагадаємо, як раніше повідомив начальник Харківської ОВА, найближчим часом живлення буде відновлено для 1500 споживачів у селах Гракове, Степове та Мосьпанове Чугуївського району, де ворог знищив близько 80% електромереж.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела