У звільнених Липцях і Черкаських Тишках почали видавати пенсії

У звільнених Липцях і Черкаських Тишках почали видавати пенсіїУ звільнених Липцях і Черкаських Тишках почали видавати пенсії

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

19 вересня «Укрпошта» вперше після деокупації привезла жителям сіл Липці та Черкаські Тишки Харківського району пенсійні виплати.

Забезпечити населення звільнених громад Харківщини всіма виплатами, що нараховувалися протягом всього часу окупації, – одне з першочергових завдань, яке ставить начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Зокрема, у Липцях протягом одного дня видали пенсії більш ніж 250 особам. Також жителям звільнених сіл виплатили одноразову допомогу від Червоного Хреста – по 1200 гривень. 

«Залишилося небагато людей, більшість виїхали, але ми виплатимо все тим, хто продовжує проживати на деокупованих територіях. Усього нам спрямували 200 виплат для громадян у звільнених населених пунктах. Отримують відразу пенсії та кошти від Червоного Хреста», – прокоментував керівник Харківської дирекції «Укрпошти» Юрій Савченко.

Також він зазначив, що всі, у кого були оформлені картки, безперешкодно отримували пенсії на них. Іншим змогли видати лише зараз. 

Наразі продовжують видавати пенсії жителям звільненої Балаклії, на черзі – Вербівка, Козача Лопань, Савинська, Старосалтівська та Золочівська громади. До решти деокупованих населених пунктів «Укрпошта» зможе доставити пенсії після дозволу військових.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела

Новости от Kharkov News® в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/kharkov_news_channel