Учні шкіл Роганської громади отримали 270 девайсів для навчання

Учні шкіл Роганської громади отримали 270 девайсів для навчанняУчні шкіл Роганської громади отримали 270 девайсів для навчання

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Техніку передали за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН UNICEF, Віцепрем'єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

Загалом школярі Роганської громади отримали 183 планшети та 87 хромбуків. Програма реалізується задля забезпечення сталого онлайн-навчання особливо на деокупованих територіях.

«Продовжуємо підготовку до нового навчального року. Не усі школярі зможуть розпочати навчання офлайн, тому діти мають бути забезпечені якісною технікою та сталим інтернет-зв’язком. Керівництво Харківської ОВА спільно з партнерами докладає максимум зусиль, аби навчальний процес продовжувався в усіх громадах», - зазначив Директор департаменту науки і освіти ХОВА Олексій Литвинов. 

Нагадаємо, напередодні школярам Великобурлуцької тергромади передали 466 планшетів та хромбуків. Загалом за сприяння UNICEF та Віцепрем'єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук учням Харківщини передбачено видати близько 5000 девайсів.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела