Ukrarmor – надійний захист та безпека

Ukrarmor – надійний захист та безпекаUkrarmor – надійний захист та безпека

Через обставини, які склалися останнім часом, тактичний одяг та спорядження стали надзвичайно потрібною продукцією. Компанія укрармор стала однією з тих, хто займається випуском та реалізацією товарів такого плану, практично повністю забезпечуючи всі потреби військових.

До того ж її продукція має великий попит і в інших споживачів – поліції, працівників СБУ, охоронців, рятувальників.

В чому переваги бренду?

Компанія ukrarmor є українським виробником, який розпочав свою діяльність у 2022 році. Про чесну оцінку якості та властивості її товарів можна дізнатися з численних відгуків споживачів, які вже користуються ними досить довго. Найголовнішими перевагами при цьому вважаються наступні:

  • великий асортимент – виробник пропонує не лише одяг та взуття, а й захисне спорядження і різні необхідні аксесуари;
  • високі показники якості та зносостійкості – під час виробництва використовується найміцніша сировина від найкращих світових брендів;
  • широкий діапазон розмірів та відтінків камуфляжу;
  • цілком прийнятна вартість, зумовлена відсутністю посередників;
  • пропозиції для реалізації у вигідному оптовому форматі.

Варто зазначити, що компанія відстежує весь виробничий процес на кожному етапі, що дає змогу уникнути браку продукції. Кожна лінія товару неодмінно проходить лабораторне випробування, після чого товари отримують сертифікат якості, зокрема протоколи досліджень міцності шоломів та бронежилетів.

Характерні особливості одягу та спорядження від ukrarmor

Продуманість та функціональність – саме це вирізняє одяг, взуття, захисне спорядження та різні аксесуари від українського виробника. Тактичний одяг розрахований на тривале носіння, а тому такі моделі розробляються і виготовляються з урахуванням анатомічних властивостей тіла людини. У роботі застосовано як натуральні, так і синтетичні тканини.

Для виготовлення броньованих елементів використовується кераміка (алюміній оксид) та балістична сталь Armox Advance шведського походження. Таким чином шоломи та броньовані пластини забезпечують високі показники захисту від куль 4 та 5 класу. 

Компанія пропонує додаткове спорядження, до переліку якого входять спальні мішки, каремати та килимки, ліхтарі та інші корисні аксесуари. Окремо виділяється тактичне спорядження, рюкзаки та сумки, а також засоби для медичної допомоги.

Якщо у вас є питання щодо амуніції, консультанти компанії допоможуть вам визначитись із вибором. Обирайте лише якісне спорядження.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела