Уряд подвоїть суми грантів для жителів Харківщини на створення або розвиток власної справи

Уряд подвоїть суми грантів для жителів Харківщини на створення або розвиток власної справиУряд подвоїть суми грантів для жителів Харківщини на створення або розвиток власної справи

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій України — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Відтепер Уряд України подвоїв суми грантів за програмою єРобота для підприємців Харкова та області. Охочі започаткувати власну справу або розвивати існуючий бізнес зможуть отримати грант на суму від 50 до 500 тисяч гривень. 

«Вдячні профільним Міністерствам та Уряду держави за підтримку бізнесу Харківщини і збільшення фінансової допомоги за програмою єРобота. Продовжуємо працювати на всіх рівнях задля створення сприятливих умов для роботи підприємств в регіоні, посилення економічної безпеки», - зазначив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов. 

«Подавайтесь на грантову програму, навіть якщо ви вже ФОП або маєте своє ТОВ. Державна служба зайнятості розгляне вашу заявку, а результат надійде в Дію. Грант можна витратити на обладнання, сировину, оренду землі, приміщення, обладнання і маркетинг», - зазначив Михайло Федоров.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела