В ХОВА провели шестигодинний онлайн-марафон туристичних ініціатив «Харківщина: разом до перемоги!»

В ХОВА провели шестигодинний онлайн-марафон туристичних ініціатив «Харківщина: разом до перемоги!»В ХОВА провели шестигодинний онлайн-марафон туристичних ініціатив «Харківщина: разом до перемоги!»

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Захід відбувся у Всесвітній день туризму та День туризму в Україні за участі ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» та Департаменту культури і туризму ХОВА.

Туристичну спільноту Харківщини привітав  директор Департаменту культури і туризму ХОВА Едуард Павленко. Он-лайн формат заходу не завадив зібрати велику аудиторію – це туристичний актив Харківщини та регіонів України, представники Туристсько-інформаційних центрів, агенцій, офісів та закладів вищої освіти.

Обговорювалися питання висвітлення війни в культурному туризмі, проводилися презентації майбутніх патріотичних екскурсій Харківщиною, порушувалися проблеми  інклюзивного туризму, нових екскурсійних практик, більш активного залучення молоді у туризм.

Серед цікавих доповідей – «Проєкт «Спадщина України – у вогні» від представниці Global Heritage Fund USA Тетяни Крупи, «Слобожанські туристичні ініціативи з регенерації сільської спадщини» від президента Харківської громадської організації «Єврорегіон «Слобожанщина» Едуарда Сиромолота та інші.

«Дуже приємно бачити колег із Сумщини, Полтавщини, Львівщини, Донеччини, Івано-Франківщини, Тернопільщини та інших регіонів. Вважаю, що галузевий захід пройшов надзвичайно продуктивно, а головне дав змогу онлайн зустрітися і поспілкуватися всім, хто любить туризм та працює задля його розвитку», - сказав директор Департаменту культури і туризму Едуард Павленко.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела